Klapki Medyczne Buxa model KPU1

Wstecz
Typ Obuwie buty medyczne
Cholewka Naturalna skóra dwoina
Spody Górna połowa drewno, dolna połowa biała guma PU
Kolor spodów Naturalny nie malowany
Podeszwa Antypoślizgowa bieżnikowana PU
Wysokość obcasa 5 cm
Tęgość Możliwość regulacji tęgości
Atest CLPO obuwie medyczne, CE
Rozmiary 35-42
Opis:
Klapki zdrowotne model KPU1 przeznaczone są dla personelu medycznego jako obuwie medyczne. Do ich wykonania użyto wysokiej jakości naturalnych skór pokrytych specjalną folią co znacznie ułatwia czyszczenie i utrzymanie higieny.

Do regulacji tęgości zastosowano dwa rzepy które pozwalają na idealne dopasowanie buta do indywidualnej stopy. Model ten jest odpowiedni dla stóp normalnych jak i z wyższym podbiciem.

Podeszwa składa się z dwóch elementów:  
 - górna połowa wykonana jest z niemalowanego drewna olchowego mającego zdrowotne właściwości i profilowany kształt. Delikatne podparcie sklepienia podłużnego stopy pomaga skorygować płaskostopie podłużne, zagłębienie pod piętę stabilizuje prawidłowe ustawienie pięty eliminując tendencję do koślawienia pięt. 
 Drewniana wkładka w odróżnieniu od skórzanej nie odkształca się podczas użytkowania, wymusza prawidłową postawę, doskonale wchłania pot i nie odparza stóp

 - dolna połowa podeszwy wykonana jest z syntetycznego tworzywa tzw. PU czyli specjalnej antypoślizgowej nieścieralnej gumy, a dodatkowe bieżnikowanie gwarantuje bezpieczeństwo pracy niezależnie od rodzaju podłoża.  
 Kolejną zaletą tego rodzaju tworzywa jest eliminacja drgań powstałych podczas chodzenia, pochłanianie wstrząsów, redukcja bólu stóp, kolan i kręgosłupa.

Dzięki zastosowaniu takie  podeszwy klapki zdrowotne nie stukają podczas chodzeniu, są bardzo lekkie i wygodne. Guma jest w dwóch wersja kolorystycznych biała i czarna  w zależności od koloru skóry. Tego rodzaju obuwie idealnie sprawdza się u osób które spędzają wiele godzin stojąc jak np. lekarze, pielęgniarki, stomatolodzy, kosmetyczki itp. 
 Drewniaki posiadają certyfikat CE jako buty obuwie medyczne, obuwie dla stopy wrażliwej, buty zdrowotne, profilaktyczne, ochronne zawodowe.

Drewniaki na spodach PU są nowością na polskim rynku a firma Buxa jako pierwsza wprowadza na rynek tego typu obuwie medyczne.

Dostępne kolory: Biały, Czarny, Czarny na czarnej podeszwie, Czerwony, Beżowy, Niebieski, Brązowy, Granatowy, Żółty, Zielony, Gucci, Minigucci