Model: CE1 antycellulitowe i bóle kręgosłupa

Wstecz
Typ Drewniaki medyczne
Cholewka Naturalna skóra licowa
Spody Drewno olchowe
Kolor spodów Jasny brąz
Podeszwa Antypoślizgowy poliuretan
Wysokość obcasa 2 cm tył/4 cm przód/9 stopni nachylenie podeszwy
Tęgość G (z możliwością regulacji tęgości na pasku)
Rozmiary 35-41

Kolory: Biały, Czarny, Czerwony, Brązowy, Beżowy, skóra z włosem brązowa, skóra z włosem czarna, Kwiatki, Minikwiatki

Opis:

Martwisz się ocellulit, żylaki i bóle krzyża?Czas z tym skończyć i zabrać się do pracy.

Oferujemy Państwu jedyne oryginalne obuwie, wykonane z wysokiej klasy skóry oraz lekkiego drewna.

Badania dowiodły, że "buty drewniaki antycellulitowe" raz na zawsze mogą rozwiązać Twoje problemy ze "skórką pomarańczową" i innymi dolegliwościami. To najprostszy i najlepszy trening dla udi pośladków. Efekt ich używania porównywalny jest z górską wspinaczką.

 

Możesz nadal brać wyszczuplające masaże, wcierać coraz to nowsze odkrycia najlepszych kosmetologów, ale pamiętajruch to podstawa!

 

Wyjątkowy kształt podeszwy tych butów obniża piętę w stosunku do palców. Dzięki, czemu wymuszają one prawidłową postawę i pobudzają do pracy te partie mięśni, które zwykle są przykurczone i z czasem zaczynają "obwisać".

Drewniaki klapkiantycellulitoweprostują plecy, ustawiają miednicę we właściwej pozycji. Napinają pośladki i mięśnie brzucha. Taka postawa jest korzystnym dla wszystkich układem. Dzięki tak prostemu rozwiązaniu możesz pozbyć się doskwierających niedogodności oraz znacznie poprawić swoją figurę.

W trakcie noszenia obuwia antycellulitowego dochodzi do pracy tylnej grupy mięśniowej kończyn dolnych oraz do korekcji wadliwej postawy miednicy. Dzięki wprawieniu mięśni w ruch dochodzi do lokalnego spalania tkanki tłuszczowej, co przyczynia się do zapobiegania oraz walki z istniejącym już cellulitem.

Zalety noszenia klapek antycellulitowych:
Buty antycellulitowe posiadają opinię Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie i są polecane dla kobiet w ciąży.Występujący w pierwszej fazie noszenia butów ból nie jest patologiczny, a raczej ma charakter, „po-treningowy”, który z czasem zanika. Jest on proporcjonalny do ubytku wydolności mięśni kończyn dolnych. Systematyczne, ale stopniowe, noszenie obuwia będzie wzmacniać aparat mięśniowy i automatycznie niwelować niedogodności. Drewniaki klapki należy nosić od 0,5-2 godz. dziennie w początkowym okresie.

Coraz częściej drewniaki antycellulitowe znajdują zastosowaniewsalonach kosmetycznych, jako skuteczny sposób w walce z "pomarańczową skórką".

Nasze drewniaki nie tylko są dobre dla urody, ale służą także twojemu zdrowiu, klapki są obecnie polecane przez światowych ortopedów jako element rehabilitacji w walce z bólami kręgosłupa.Chodząc w naszych drewniakach możesz pielęgnować swoje ciało wykonując jednocześnie wszystkie codzienne czynności.

 Zapraszamy do obejrzenia programu o naszych klapkach antycellulitowych na TVN Style w programie " Klinika urody " - odcinek 2, sezon 3  link do programu

 Nasze klapki antycellulitowe również w majowym wydaniu " Pani domu" nr.9  oto link do artykułu


Oto link do filmu o drewniakach antycellulitowych we francji i niemczech:

http://www.dailymotion.pl/video/x305jg_infomercial-sandale-cellulette-delt_ads


Ulotka informacyjna o zaletach butów antycellulitowych [ ściągnij i drukuj]